
Pierwsze w Polsce studia dla branży technologicznej bez wykształcenia prawniczego!
Q&A to cykl spotkań realizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie, dotyczący oferty edukacyjnej, rekrutacji i życia społeczności akademickiej.
Inspirujące rozmowy ze studentami, wykładowcami, pracownikami WSZiB, a także gośćmi specjalnymi, teraz w całkiem nowej odsłonie. Nieważne, czy myślisz o rozpoczęciu studiów, czy zaliczyłeś już kilka semestrów zapraszamy Cię do subskrybowania, śledzenia i oglądania naszych spotkań Q&A, podczas których poruszamy mnóstwo ciekawych i aktualnych tematów związanych ze studiowaniem w WSZiB.
Opis odcinka
W najnowszym, 33. odcinku cyklu Q&A przedstawiamy nowy kierunek studiów podyplomowych: Prawo dla managerów IT i liderów branży cyfrowej. To pierwsze w Polsce studia przeznaczone dla osób działających w branży technologicznej, które nie posiadają wykształcenia prawniczego, ale chcą zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu prawa nowych technologii, sztucznej inteligencji i e-biznesu.
Dowiesz się, do kogo skierowana jest ta oferta, jakie korzyści zyskują absolwenci, dlaczego może być przełomem dla Twojej kariery w branży cyfrowej oraz jak wygląda formuła zajęć - hybrydowa, dostosowana do osób aktywnych zawodowo.
Gość spotkania
mec. Marzena Tyl - radca prawny, kierownik kierunku oraz partner merytoryczny studiów podyplomowych Prawo dla managerów IT i liderów branży cyfrowej.
Prowadzący
mgr Kamil Kowalik - Kierownik Biura Promocji i Przedsiębiorczości WSZiB.
Wszystkie odcinki z cyklu Q&A dostępne są na naszym kanale YouTube - zapraszamy do oglądania!