02.09.2025#Aktualności

Nowy partner kierunku Informatyka: Fundacja Cyber Intelligence and Investigation Group

 

Fundacja Cyber Intelligence and Investigation Group dołączyła do grona instytucji wspierających studia z zakresu Cyberbezpieczeństwa, realizowanych na kierunku Informatyka (I stopnia, profil praktyczny) w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

W ramach współpracy eksperci Fundacji poprowadzą praktyczne zajęcia laboratoryjne, dzięki którym studenci zyskają bezpośredni kontakt z realnymi wyzwaniami branży. Partnerzy będą odpowiedzialni za realizację pięciu przedmiotów specjalizacyjnych, które przygotują przyszłych absolwentów do pracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze cyberbezpieczeństwa.

Dzięki tej współpracy studenci WSZiB otrzymają dostęp do najnowszej wiedzy, narzędzi i metod stosowanych w obszarze cyberochrony oraz możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem praktyków.

Wróć do wszystkich aktualności