Inni dają RABATY. My dajemy WIEDZĘ!

Inni dają RABATY. My dajemy WIEDZĘ!
7 cze '23

„Jak sztuczna inteligencja zmienia świat” – Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości zaprasza na kolejne spotkanie online w ramach #CyberWednesday.

Inni dają RABATY.
My dajemy WIEDZĘ!

14 czerwca 2023 o godzinie 15:00 odbyło się kolejne ciekawe spotkanie, tym razem poświęcone tematyce sztucznej inteligencji, które poprowadził dr Edward Szczypka – wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

AI znacząco zmienia sposób, w jaki działają zarówno przestępcy, jak i organy ścigania.

AI zyskuje coraz większe znaczenie w dziedzinie przestępczości i organach ścigania. O ile przestępcy wykorzystują te technologie w celu popełniania przestępstw, o tyle organy ścigania stawiają na AI, aby lepiej przeciwdziałać przestępczości. Wzrost roli AI w obu przypadkach pokazuje konieczność ciągłego rozwoju i adaptacji technologii przez organy ścigania, aby sprostać wyzwaniom związanym z przestępczością wspomaganą sztuczną inteligencją.

Transmisja z wydarzenia dostępna jest na YouTube WSZiB.

Zapraszamy również na wydarzenie na naszym Facebooku.