20 gru '17

Życzenia Rektora na nowy rok 2018

Kończy się rok 2017, niezwykle trudny i pracowity.

Za nami już 23 lata, gdy trwamy w świadomości ciągłych zmian i samodoskonalenia się, albowiem nadrzędną cechą naszej Uczelni musi być jej zdolność do zmian. W latach kryzysu i niepewności nasza misja i kompetencje powinny coraz lepiej przystawać do rzeczywistości. Zasady biznesu, jakimi kieruje się nasza prywatna szkoła wyższa, muszą być znane i zrozumiałe dla studentów i pracowników, a w konsekwencji przestrzegane z należytą dyscypliną. Dlatego w codziennych rozmowach, ale także poprzez strony WWW, blog, Facebook i uczelniane platformy internetowe, pozostajemy w kontakcie, budując społeczność uczelnianą.

Aby stworzyć, utrzymać i odmładzać Uczelnię, trzeba ludzi, którzy nie boją się ciężkiej pracy; inteligentnych, sumiennych i oddanych misji szkoły. Udane osiemnastolecie rozbudza w nas świadomość własnych możliwości i wiarę w siebie, ale też uczy pokory i wrażliwości na sytuację podwładnych i studentów. Niemal 3000 naszych studentów oraz 250 pracowników jest świadomych faktu, że tworzymy społeczność obywatelską, współtworzymy markę Uczelni, odpowiadamy za jej wizerunek w środowisku, współdziałamy przy rekrutacji. Idźmy tą samą drogą w kolejnych latach – to moje życzenie noworoczne.

W nowym roku życzę Czytelnikom „Multis Multum” wielu sił i zdrowia. Sięgajmy po sukcesy, ale przede wszystkim znajdujmy szczęście i spokój wewnętrzny. Niech nas nie opuszcza inicjatywa i powodzenie. Życzę, abyście stawiając sobie wyzwania, osiągali upragnione cele.