O nas

Redaktor Naczelna – mgr Aneta Idzik – Nowak

Dzięki aktywności i zaangażowaniu Studentów WSZiB w magazynie „Multis Multum” poruszane są różne tematy, tak aby każdy czytelnik mógł znaleźć coś dla siebie. Redakcja nie narzuca tematów artykułów, dzięki czemu dziennikarze swobodnie mogą dzielić się swoimi zainteresowaniami, doświadczeniami oraz pomysłami. Ich działalność to ważny element zdobywania doświadczeń nie do przecenienia w przyszłej pracy zawodowej.
Dużym zainteresowaniem czytelników cieszą się zamieszczane skróty prac dyplomowych naszych absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich i licencjackich. Często pojawiają się także wywiady z absolwentami WSZiB, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym w murach Uczelni osiągnęli sukces zawodowy.

bezpłatny kwartalnik dostępny na terenie uczelni WSZiB przy al. Kijowskiej 14 w Krakowie.

multis-multum-kwiecien-2024