28 sie '16

Festiwal Kolorów – już po raz czwarty w Krakowie!

11 czerwca na pasie startowym Muzeum Lotnictwa Polskiego odbył się czwarty Festiwal Kolorów w Krakowie. W trakcie zabawy mieszkańcy Krakowa mogli rzucić się w wir kolorowego tańca, wziąć udział w różnych ciekawych konkursach, spróbować pysznych smakołyków oraz napojów. Na Festiwalu nie zabrakło również niesamowitych atrakcji, takich jak: Gif Budka, Szalone Głowy, Free Huggsy i zdjęcia z przyjaciółmi! Wszyscy bawili się jak dzieci i tańczyli w rytmie dobrej koncertowej muzyki.

Na Festiwalu obchodziłem swoje urodziny i to, że mnie się udało połączyć dwa wydarzenia, było świetną niespodzianką. Z moimi przyjaciół- mi przeżyłem niezapomniane chwile, a nasze emocje i wrażenia uwieczniliśmy na setkach zdjęć! Na Festiwalu można było sobie również zrobić gifa, wydrukować duże zdjęcia swoich kolorowych twarzy lub otrzymać oryginalną zakładkę książ- kową ze swoją postacią. Co pół godziny wyrzucaliśmy w górę kolory, tworząc ogromną tęczę barw. Co prawda jedynym minusem było to, że przez pył trudno było przez parę sekund oddychać, jednak wszyscy byli w tak dużym uniesieniu, że nikt chyba nie zwracał na to większej uwagi. Kolorki można było kupić podczas wydarzenia za 10 zł, ale w związku z tym, że Kraków wygrał w tym roku konkurs na Facebooku, dostaliśmy tysiąc darmowych sztuk. W przyszłym roku też planuję wybrać się na Festiwal. Odbywa się on w różnych miastach Polski, takich jak: Katowice, Kielce, Toruń, Poznań, Lublin, Opole, Warszawa, a także Szczecin, Rzeszów i Gdańsk. To zabawa warta uwagi. To trzeba przeżyć i zobaczyć na własne oczy! Szczerze wszystkim polecam!