11 cze '18

Nadchodzą wakacje!!!

Coraz większymi krokami zbliżamy się do zakończenia roku akademickiego i rozpoczęcia upragnionych wakacji. Przed rozpoczęciem urlopu czeka nas, Studentów pełna egzaminów i zaliczeń sesja letnia. By umilić sobie ten trudny czas, skorzystajcie z przepisów naszej Koleżanki na pyszne ciasta, które osłodzą i dodadzą sił. Dla dbających o zdrowie i wspomagających się suplementami przygotowaliśmy artykuł na ich temat. Przeczytajcie co to są, jak działają i czy powinniśmy stosować suplementy diety? Na pewno wielu z Was zdarzyło się bezpowrotnie utracić ważne, pamiątkowe zdjęcia zapisane na komputerze. Dlatego też publikujemy poradnik dotyczący odzyskiwania usuniętych zdjęć. Zapoznajcie się z nim – może okazać się dla Was przydatny w sytuacji, gdy Wasze zdjęcia zostaną usunięte.

Jak zawsze, w imieniu całej Redakcji „Multis Multum” gorąco zachęcam do współpracy!

Redaktor Naczelna
Mariola Słonka