18 maj '18

WSZIBERS Collection

Bilboardy, citylighty, plakaty, aktywne paski na licznych stronach internetowych, audycje radiowe, happeningi na mieście, kolekcja gadżetów i odzieży WSZIBERS… TAK JESTEŚMY WSZĘDZIE. Wspólnymi siłami kreujemy naszą markę, jaką jest WSZIB.

Jako studentka utożsamiam się z kampusem, na którym studiuję i spędzam wiele czasu. Uczelnia, chcąc podkreślić swą wyjątkowość, stworzyła wiele form, jak choćby uruchomienie programu lojalnościowego Karty Wszibersa, czy sprzedaż uczelnianej kolekcji odzieży. Wszystko po to, aby ofiarować nam poczucie prestiżu społecznego.

Już pierwszego dnia tuż po Inauguracji otrzymałam małą szarą kartę – Kartę WSZIBERSa. Na początku nie zdawałam sobie sprawy jak wiele korzyści przynosi jej posiadanie. Teraz już wiem, że chodząc do restauracji, pijąc mohito w klubie, realizując hobby (wspinaczkę bulderową), czy chcąc wydrukować sobie notatki mogę liczyć na mniejsze koszty.

Jak wspominałam WSZIB ma także własną kolekcję odzieży. Skąd się o niej dowiedziałam? Przez Internet – obserwując profil WSZIB na Facebook i Instagramie zauważyłam cotygodniową aktywność. W każdy wtorek na Facebooku pojawia się sylwetka studenta ubranego w WSZIB Collection. Z racji tego, że jestem kobietą, szczególną uwagę zwróciłam na różową koszulkę z literą „W”. Obecnie jestem w jej posiadaniu.

#modanawszib #wszibers #wszibkochamto
www.wszib.edu.pl/wszibers_kolekcja/