7 maj '18

Kwietniowe wydanie Multis Multum

Witaj wiosno!
Pomimo niesprzyjającej aury pogodowej, wszyscy Pracownicy i Studenci Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości mieli okazję do odpoczynku i podtrzymania dobrych nastrojów. Przerwa świąteczna z okazji Wielkanocy pozwoliła nam wszystkim  zregenerować siły po długich miesiącach zimy i wytężonego wysiłku umysłowego, jakim była sesja zimowa.

W wiosennym numerze „Multis Multum” przygotowaliśmy dla Czytelników dwa fragmenty prac magisterskich Studentów naszej Uczelni. Przeczytajcie rozważania naszej Koleżanki na temat stresu jako bariery w zachowaniu work-life balance oraz wskazówek naszego Kolegi dotyczących ważnej roli inteligencji finansowej w zarządzaniu portfelem prywatnym. Dla osób próbujących pogodzić macierzyństwo z karierą zawodową przygotowaliśmy pełen porad artykuł „Rodzicielstwo a prowadzenie własnej działalności gospodarczej”. Na stronie 9 znajdziecie swego rodzaju poradnik traktujący o zasiłkach, urlopach oraz formach zatrudnienia w okresie po urodzeniu dziecka – informacje przydatne nie tylko dla kobiet, ale i mężczyzn! Te i wiele innych tematów znajdziecie w naszym najnowszym numerze. Gorąco zachęcam do lektury oraz do spróbowania własnych sił w redagowaniu artykułów!

Zapraszam do współpracy z Redakcją „Multis Multum”!

Redaktor Naczelna
Mariola Słonka