1 mar '18

Dzień Otwarty z WSZIBERSAMI

DZIEŃ OTWARTY WSZIB
8 marca 2018 r. godz. 9:00 – 14:00
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie przy Al. Kijowska 14.

To niezwykłe wydarzenie, podczas którego MY STUDENCI mamy okazję przedstawić atuty studiowania w Naszej Uczelni kandydatom – kolegom ze szkół średnich!
#WSZIBKOCHAMTO #WSZIBPOWIEDZTAK #WSZIBERS

8 marca 2018 r. (czwartek) o godzinie 9:00 wydarzenie zainauguruje Jego Magnificencja Rektor WSZIB prof. zw. dr hab. inż. Włodzimierz Roszczynialski, który zaprosi uczestników wydarzenia do uczestnictwa w licznych warsztatach, a także zachęci do zapoznania się z WSZIBERSAMI oraz organizacjami studenckimi, które tak prężnie funkcjonują w WSZIB.

Ponadto będzie możliwość zwiedzania Uczelni, porozmawiania z wykładowcami oraz zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, praktyk i staży.

Przewidzieliśmy także liczne konkursy tj. Mistrz Edycji tekstów, Konkurs Przedsiębiorczego Myślenia, czy Konkurs Sprawnościowy to przykłady aktywności, podczas których zdobyć można liczne nagrody z kolekcji WSZIBERS!

Zapisy na wydarzenie przyjmowane są za pośrednictwem strony: www.wszib.edu.pl/dzienotwarty

Drodzy czytelnicy Multis Multum,
serdecznie zapraszam Was do aktywnego spędzenia tego dnia z nami WSZIBERSAMI 😉