30 mar '21

Ukończ informatykę w WSZiB z tytułem inżyniera!

Ukończ informatykę w WSZiB z tytułem inżyniera!
()

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości jest jedyną niepubliczną uczelnią w Krakowie, która posiada uprawnienia do prowadzenia studiów inżynierskich na kierunku Informatyka. Dzięki niej w bliskiej przyszłości możesz stać się Inżynierem informatyki.

Dlaczego informatyka na WSZiB?

Istnieje wiele różnych kierunków technologicznych, a więc dlaczego informatyka na WSZiB? W naszej ofercie edukacyjnej dostępne są różne ścieżki kształcenia: Programowanie obiektowe, Bazy danych czy Systemy i sieci komputerowe. Już na drugim roku studenci Informatyki mają możliwość wyboru ścieżki kształcenia, w której chcą się rozwijać. WSZiB z informatką jest kompatybilna z ofertą specjalistycznych szkoleń oferowanych m.in. przez CISCO i Microsoft, pozwala to na uzyskanie cenionych na rynku pracy certyfikatów w komfortowych warunkach własnego, akredytowanego Centrum Egzaminacyjnego Pearson VUE.

Uczelnia oferuje również studia podyplomowe na kierunku Informatyka. Inżynierzy informatyki mogą wybrać ścieżkę kształcenia spośród następujących zakresów kształcenia: Specjalista baz danych SQL Server, Data Scientist, Programista platformy.NET, Java Web Developer, Administracja systemami serwerowymi oraz Analityka biznesowa. Na studiach podyplomowych przekazujemy  wiedzę związaną z najnowszymi i aktualnie wykorzystywanymi technologiami jednocześnie stawiając na praktyczny charakter zajęć.

Wyposażenie laboratoryjne uczelni podyplomowej

Dodatkowo WSZiB z informatyką posiada 11 doskonale wyposażonych laboratoriów – ponad 500 komputerów, które dają możliwość samodzielnej oraz swobodnej pracy naszym studentom. Odpowiednio wyposażone laboratoria i nowoczesne narzędzia informatyczne pozwalają na praktyczne ćwiczenia, nawet podczas zajęć online. Warto nadmienić, że aktualnie wszystkie zajęcia prowadzone są w formie zdalnej poprzez platformę MS Teams z wykorzystaniem komputerów znajdujących się na uczelni oraz laboratoriów z sieci komputerowych, czy elektroniki.

Nasza kadra dydaktyczna składa się z certyfikowanych trenerów i praktyków, którzy posiadają doświadczenie w największych firmach z sektora IT. W skład teamu wchodzą wykładowcy Microsoft MVP m.in.: Tomasz Libera czy Grzegorz Stolecki.

Według raportu przygotowanego przez ogólnopolski system monitorowania losów absolwentów ela.nauka.gov.pl nasza Uczelnia znalazła się na pierwszym miejscu wśród Uczelni niepublicznych z Krakowa, gdzie zarobki absolwentów sięgają nawet  6778.78 zł brutto. Przeciętny absolwent potrzebował do znalezienia pracy etatowej 0.31 miesiąca, analizując kondycję lokalnego rynku pracy to bardzo wysoki wynik.

Autor: Agnieszka Cepielik

Jak bardzo interesujący był ten artykuł?

Kliknij na gwiazdkę, aby zagłosować

Średnia ocena / 5. Głosów:

Jak narazie nikt nie głosowal.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Multis Multum

Multis Multum to magazyn studencki tworzony przez Studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości pod nadzorem:

Redaktor Naczelna – mgr Aneta Idzik-Nowak

Adiustator – dr inż. Dominika Woźny  

Kontakt: a.idzik@wszib.edu.pl

Gdzie możesz nas czytać?

Multis Multum to bezpłatny kwartalnik dostępny na terenie uczelni WSZiB przy Al. Kijowskiej 14 w Krakowie.