Навчальний заклад був заснований у 1995 році. Ми проводимо навчання за спеціальностями: Інформатика, Управління, Фінанси та бухгалтерський облік, Логістика, Цифровий маркетинг, Комунікація та психологія в бізнесі, Цифрове підприємництво, Прикладна інформатика Заклад також надає післядипломну освіту, проводить курси та навчання за програмами Академії CISCO і Microsoft Aatp.
Навчання в академічному Кракові – це унікальна можливість для наших студентів зустрітися з великою культурою і наукою в одному з найкрасивіших міст Європи. Для студентів стаціонарної форми навчання контакти з колегами з 21 навчального закладу Кракова, де навчаються 172 840 студентів, спортивні події, розваги, контакти з видатними людьми, на ряду з навчанням у стінах вищої школи, дають шанс на інтелектуальне зростання. Багато людей, які навчаються в нашому навчальному закладі, отримують солідну вищу освіту, яка сприяє їх швидкому професійному успіхові. Студенти заочної форми навчання знаходять у нас багато переваг (електронне навчання, зручні терміни занять, легкий доступ до викладачів). Сучасна інформаційно-комунікаційна структура дозволяє нам перебувати серед лідерів польських університетів. Одним словом, WSZiB – це навчальний заклад, у який варто поступити.
Дозволи, акредитації та сертифікати
Правовою основою діяльності навчального закладу є запис у Реєстраційній Книзі недержавних вищих навчальних закладів під № 55 від 11.05.1995 р. та від 19 березня 2004 р.
У 2004, 2010 і в 2015 році Державна Акредитаційна Комісія надала позитивний висновок щодо навчання за програмою підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальностями: “Управління”, “Фінанси та бухгалтерський облік“, а в 2011 І 2017 роках щодо спеціальності “Інформатика”.
22 січня 2015 року Державна Акредитаційна Комісія прийняла рішення про позитивну оцінку навчальної програми за спеціальністю “Управління” на рівні І та ІІ ступеня загальноакадемічного профілю, а також за спеціальністю “Фінанси та бухгалтерський облік“ на рівні І ступеня загальноакадемічного профілю. Було прийнято рішення, що всі оцінювані критерії якості отримали відмінну оцінку.
Навчальний заклад має власну багату навчальну базу, численні та молоді наукові кадри. Фінансове становище навчального закладу є стабільним, завдяки чому студенти знаходять у нас можливість реалізувати свої захоплення та інтереси, а у викладачів є умови для проведення дослідницької роботи. WSZiB має найвищу категорію в оцінці параметричної наукової діяльності. При управлінні освітнім процесом, ми керуємося принципами TQM (загальне управління якістю). Ми також отримали СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ, наданий Торгово-промисловою палатою в Кракові. Протягом багатьох років ми займаємо провідні позиції в рейтингах часописів “Політика”, “Впрост”, “Річ Посполита” і “Перспективи”.
Студенти беруть участь в ІТ-проєктах, що проводяться нашим навчальним закладом. WZIB, будучи авторизованим екзаменаційним центром Pearson VUE дозволяє отримувати міжнародні престижні сертифікати у сфері ІТ. Наш навчальний заклад також надає можливість складати визнані мовні іспити FCE і TELC (The European Language Certificate).
Керівництво університету
![rektor](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2021/10/DSC_2617-286x400.jpg)
Ректор
магістр Krzysztof Roszczynialski
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2021/10/Bez-tytulufg.png)
Канцлер
доктор Borys Makary
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2019/03/kanclerz_s.jpg)
Проректор із загальних питань
доктор інженер Bohdan Makary
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2019/06/IMG_0584-267x400.jpg)
Проректор з питань освіти
та наукових досліджень
проф. WSZiB, dr Aneta Ziółkowska
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2019/03/bandulawww.jpg)
Декан факультету управління, фінансів та інформатики
проф. WSZiB, dr Bartosz Banduła
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2019/03/figurski_s.jpg)
Заступник декана факультету управління, фінансів
та інформатики
доктор Artur Figurski
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2019/10/mkowalskam_s.jpg)
Заступник декана факультету управління, фінансів
та інформатики
доктор Magdalena Kowalska-Musiał
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2019/03/majewski_janusz_s.jpg)
Заступник декана факультету управління, фінансів та інформатики
доктор інженер Janusz Majewski
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2019/03/d_wozny2.jpg)
Уповноважений представник ректора
з питань отримання диплома
доктор інженер Dominika Woźny
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2019/10/IMG-26-267x400.jpg)
Уповноважений представник ректора
з питань наукових кіл
доктор Justyna Michniak-Szladerba
Рада Роботодавців WSZiB
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2019/03/rada_andruszko.jpg)
магістр інженер Wacław Andruszko
Голова
Випускник AGH [Гірничо-металургійної академії], отримав післядипломну освіту та пройшов курс навчання в галузі управління, менеджерська практика в Італії та Данії, генеральний проєктант в Конструкторському бюро PCWiG. Багаторічний директор Бюро Торгово-промислової палати в Кракові.
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2019/03/rada_baran.jpg)
Piotr Baran
Президент відомої в Кракові компанії PROINS SA, що займається будівництвом і продажем квартир. Компанія є лауреатом десятків нагород і відзнак – зокрема, у 2014 році: “Розробник року” та “Інвестиція року”.
Член Ради Головної Конфедерації Левіафан і віцепрезидент Малопольського Союзу Роботодавців.
![](https://www.wszib.edu.pl/wp-content/uploads/2019/03/rada_sedlak.jpg)
доктор Kazimierz Sedlak
Засновник першої польської фірми у галузі HR-консалтингу: Sedlak & Sedlak (1990 рік), видавець першого польського дослідження заробітних плат (1997 рік), творець чотирьох інтернет-порталів (wynagrodzenia.pl, rynekpracy.pl, badaniaHR.pl, wskaźnikiHR.pl), автор багатьох публікацій в галузі HR і книг, присвячених управлінню людськими ресурсами. Член міжнародних товариств. Учасник марафонських забігів.
Місія навчального закладу
Місія навчального закладу полягає в наданні зацікавленим особам методичної та інтелектуальної бази для роботи у сфері бізнесу і в сучасному суспільстві, в якому економіка базується на знаннях
Знання і кваліфікації, які ми передаємо студентам, у нинішній час є необхідними для участі в суспільному розвитку, у формуванні економіки, що базується на інноваціях, а також дають вміння застосовувати ці навички в майбутньому.
Найбільшою турботою всіх співробітників навчального закладу є майбутнє його випускників, в тому числі їх професійна кар’єра, будуванню якої покликане служити здобуття конкретних професійних і суспільних навичок.