Здобудь освіту під кураторством менеджерів найбільших фінансових установ! У рамках дуального навчання університет проводить заняття за спеціальністю «Фінанси та бухгалтерський облік» у межах навчання «Фінанси в міжнародних корпораціях» за співробітництва з міжнародними корпораціями Aon і Jacobs.
Навчання фінансується партнерами, тому абсолютно безкоштовне, а студент отримує стипендію за стажування в корпорації.
Проект дуального навчання передбачає можливість поєднання навчання з роботою в одній з двох краківських корпорацій. Гнучкий графік дає змогу нашим студентам відвідувати заняття, які зазвичай тривають до обіду, щоби потім мати змогу працювати офісі.
Навчання поєднує канон освіти в галузі економіки та фінансів з використовуваними інструментами під час роботи в міжнародних корпораціях.
Набір на дуальне навчання триває!