Запрошуємо усіх студентів взяти участь в зустрічах новоствореного Наукового гуртка з економіки PRICE – Progressive Responsible Innovative Cohesive Economics.
Метою гуртка є розширення знань в галузі економічних наук та перетворення теоретичних знань на реальні рішення у різних сферах діяльності суб’єктів господарювання. Науковий гурток з економіки — це місце для вільного обміну думками щодо актуальних подій у Польщі та світі, а також викликів, які постають перед сучасною економікою. Зустрічі присвячені, зокрема, складним процесам технологічної трансформації, що впливають на стан майбутньої економіки (Промисловість 4.0).
Чергова зустріч відбудеться 7 грудня 2022 року о 12:00.
Докладніше про діяльність гуртка можна дізнатись ТУТ.
Хочете стати членом наукового гуртка з економіки PRICE?
Напишіть керівнику гуртка, д-ру Борису Макари, в SUSZI.