Wyjaz integracyjny Zakopane 2007

3 paź '07

Starym WSZiB-owym zwyczajem, w dniach od 18 do 21 października organizowany jest wyjazdskierowany głównie do studentów pierwszego roku. Jego celem jest integracjaświeżo upieczonych studentów.Zapraszamy Was na cztery dni kursów, szkoleń i świetnej zabawy w iście góralskimstylu.Uczestnikom obozu integracyjnego oferujemy wyjazd do pensjonatu położonego w samym sercuZakopanego.Głównymi atrakcjami wyjazdu będą: ognisko niespodzianka (piątek, godzina 18:00 DolinaKościeliska), kursy (samoobrony, tańca, makijażu), a także szkolenia (dziennikarskie,fotografii, warsztat „Liderzy Małych Grup”) oraz inne liczne atrakcje.Cena zawiera:-przejazdy-zakwaterowanie-wyżywienie-koszty imprez towarzyszącychIlość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.Prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej (SUSZI) w terminie do 10 października2007).