Wygraj miesiąc bez czesnego!

Wygraj miesiąc bez czesnego!
21 lis '22

Studenci WSZiB!
Przygotowaliśmy dla Was KONKURS na naszym Facebooku!
Do zgarnięcia rabat na studia w wysokości jednej miesięcznej raty czesnego!

Co trzeba zrobić? To proste!
Wystarczy stworzyć oryginalną nazwę dla bohatera, który jest przedstawiony w naszej nowo wyremontowanej sali informatycznej – sala 406. Zdjęcie sali oraz naszego bohatera znajduje się na grafice konkursowej. Nazwę bohatera należy opublikować w komentarzu pod postem konkursowym.

Nagroda powędruje do osoby, która stworzy najbardziej kreatywną, oryginalną i ciekawą odpowiedź.

Uwaga!                                                                                                                                                                W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby, będące studentami WSZiB (I lub II stopnia).
Konkurs trwa do 25.11.2022 (piątek) do godziny 10:00.
Wyniki zostaną ogłoszone tego samego dnia na naszym Facebooku.

Regulamin konkursu: Kim jest bohater sali 406?