Wsparcie finansowe dla studentów!

Wsparcie finansowe dla studentów!
11 paź '21

Trwa nabór wniosków stypendialnych na semestr zimowy 2021/22. Zachęcamy do skorzystania z dostępnych form wsparcia finansowego dla studentów. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie: stypendium Rektora (w związku z wysokimi wynikami w nauce/osiągnięciami naukowymi lub sportowymi), stypendium socjalne przyznawane na podstawie dochodu rodziny, zapomoga stanowiącą doraźne wsparcie dla studentów którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej a także stypendium dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo, oprócz wymienionych, bezzwrotnych form wsparcia, możesz ubiegać się o preferencyjny Kredyt Studencki.

Więcej informacji na temat warunków uzyskania świadczeń dla studentów znajdziesz poniżej:

wsparcie finansowe dla studentów_informator MEiN lub na stronie www.wszib.edu.pl/o-uczelni/stypendia/.

Biuro Stypendiów – telefon: 12 635 68 48.

Zapraszamy!