Targi Edukacji i Pracy

Targi Edukacji i Pracy
12 kwi '14

11 kwietnia w murach Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości odbyły się już po raz trzeci Targi Edukacji i Pracy, zorganizowane przez Biuro Karier WSZiB oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Krakowie.
Uroczystego otwarcia targów dokonali Kanclerz WSZiB – dr inż. Bohdan Makary oraz Wicewojewoda Małopolski – Andrzej Harężlak.

Podczas targów swoją ofertę prezentowało 30 firm i instytucji.Były to m.in.:

1. AEGON
  2. AIESEC Polska – Komitet Lokalny Kraków
  3. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
  4. Animator
  5. APT Work&Profit Sp z o.o.
  6. Aterima Sp. z o.o.
  7. BHP-Center
  8. Career Inwestment
  9. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży
  10. EVO Twoi Doradcy Finansowi
  11. Grodzki Urząd Pracy
  12. Grupa Unity
  13. Impel Cleaning Sp. z o.o.
  14. Impresariat Filmowy „Stars”
  15. Mobilne Centrum Informacji Zawodowej
  16. Państwowa Inspekcja Pracy
  17. Perfect NDF SA
  18. Personal Development and Growth Center PEDAGO
  19. PHU PROF – US
  20. Podaj Dalej
  21. Pramerica
  22. Promedica24
  23. Serco
  24. State Street Bank
  25. Strim – Stowarzyszenie Rozwoju i Integracji Młodzieży
  26. Teleinvention Sp. z o.o.
  27. Univesal Agent
  28. Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  29. Wojewódzki Urząd Pracy
  30. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się seminaria, które prowadzili:

1. dr inż. Bohdan Makary, Kanclerz WSZiB w Krakowie – „Wykształcenie przepustką na rynek pracy”
  2. mgr inż. Bohdan Solawa, Starszy Inspektor Pracy, Państwowa Inspekcja Pracy w Krakowie – „Pierwsza praca – szanse i zagrożenia”
  3. mgr Małgorzata Mazurek, Doradca Zawodowy Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Krakowie – „Jak odnaleźć się na rynku pracy i osiągnąć sukces”

Targi odwiedziło około 500 osób, dla których przygotowano ok. 300 ofert zatrudnienia. Osoby poszukujące pracy mogły otrzymać oferty pracy krótkoterminowej i stałej zarówno w kraju jak i za granicą. W czasie tego wydarzenia osoby zainteresowane mogły skorzystać z doradztwa zawodowego oraz konsultacji uraz uzyskać bezpłatną poradę prawną.

Dla poszukujących pracy, targi były doskonała okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami oraz instytucjami szkoleniowo-edukacyjnymi.GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria