Studia licencjackie w WSZiB

Studia licencjackie w WSZiB
22 maj '24

W Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości trwa rekrutacja na studia  licencjackie, które rozpoczną się od października 2024!

W ofercie m.in. nowości: Przedsiębiorczość  Cyfrowa oraz Komunikacja i Psychologia w Biznesie, studia I stopnia.

Przedsiębiorczość Cyfrowa  to jeden z najnowszych kierunków dostępnych w ofercie WSZiB. Studia te skupiają się na kształtowaniu umiejętności menedżera-konsultanta e-biznesu, uwzględniają najnowsze trendy związane z narzędziami ICT w biznesie oraz specjalistyczne moduły z zakresu cyfryzacji usług, wspomagania decyzji przy wykorzystaniu narzędzi IT czy cyfrowych rozwiązań z zakresu wsparcia procesów finansowych i zarządczych. Partnerem kierunku jest firma ASTOR.

Studenci na kierunku Komunikacja i Psychologia w Biznesie mają możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności w efektywnym zarządzaniu, opracowywaniu i wdrażaniu systemów motywacyjnych, podejmowaniu decyzji, negocjowaniu i rozwiązywaniu konfliktów, skutecznej reklamie, zarządzaniu HR oraz pracy z klientem. Przekazywana wiedza i umiejętności będą dodatkowo rozwijane i uszczegóławiane w ramach dwóch ścieżek kształcenia: Manager HR oraz Coaching kariery. Partnerem kierunku jest firma Aon oraz GoWork.

W Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości od października 2024 ruszają również takie kierunki, jak: Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość oraz Marketing Cyfrowy, który cieszy się coraz większą popularnością.

Rekrutacja trwa!