Studia dualne w WSZiB – połącz pracę z edukacją!

Studia dualne w WSZiB – połącz pracę z edukacją!
17 lip '24

W WSZiB trwa rekrutacja. Jedną z dostępnych opcji są studia dualne na kierunku Finanse i Rachunkowość w zakresie kształcenia Finanse w korporacjach międzynarodowych – czytamy na portalu lovekrakow.pl

Studia dualne to odpowiedź na potrzeby rynku pracy i ogromna szansa dla studentów, którzy równocześnie chcą się kształcić i zdobywać doświadczenie zawodowe. Taki tok studiów jest możliwy dzięki porozumieniu z lokalnymi przedsiębiorcami. Najprościej rzecz ujmując, studia dualne są połączeniem normalnego toku studiowania z praktykami w przedsiębiorstwie, za które student otrzymuje wynagrodzenie w formie stypendium.

Wszystko dzięki współpracy z międzynarodowymi korporacjami, takimi jak Aon, czy Jacobs. Osoby zainteresowane kształceniem w kierunku finansów w korporacjach międzynarodowych mogą łączyć kształcenie ze zdobywaniem realnego doświadczenia w największych firmach.

Od zawsze chcieliśmy, aby nasza uczelnia była nowoczesna i dawała studentom sporo możliwości. Udało się to dzięki współpracy z firmą Aon i Jacobs. Studia wymagają bliskiego kontaktu z praktyką – studia dualne na kierunku finanse i rachunkowość w zakresie finansów w korporacjach międzynarodowych to umożliwiają. Po trzech latach współpracy student ma już doświadczenie zawodowe, co daje mu niesamowitą przewagę konkurencyjną na rynku pracy – dr Borys Makary, Kanclerz WSZiB

Cały artykuł dostępny jest TUTAJ.