SPORTOWCY WSZiB W CZOŁÓWCE POLSKI!

///
17 cze '10
Ogromny sukces!!!
Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego WSZiB zajął VI MIEJSCE w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski Wyższych Szkół Niepublicznych!
W ubiegłym roku zajęliśmy 20 miejsce w Polsce na ponda 100 uczelni niepublicznych, co wydawało się ogromnym sukcesem, jednak w tym roku pobiliśmy rekord! To najważniejsza klasyfikacja w całym roku studenckim.

W klasyfikacji generalnej ubiegły sezon skończyliśmy na 81 pozycji na 220 uczelni wyższych bez podziału na typy.
Na zakończenie sezonu 2009/2010 możemy pochwalić się awansem na wysoką 57 lokatą w Polsce!

Wysoki wynik zawdzięczamy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz studentom, którzy dali się namówić i nie bali wystartować w nowych dyscyplinach. To przede wszystkim dzięki Wam zajęliśmy tak wysoką pozycję, a eksperyment okazał się być strzałem w dziesiątkę;).
Mamy nadzieję, iż w przyszłym sezonie wynik ten zostanie co najmniej powtórzony.
Z czystym sumieniem zasłużyliśmy na słoneczne wakacje.