Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa – rekrutacja trwa!

Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa – rekrutacja trwa!
8 sie '23

Od października bieżącego roku będzie można wziąć udział w zajęciach realizowanych w ramach studiów podyplomowych Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Głównym partnerem studiów podyplomowych Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa jest firma HSBC Service Delivery (Polska) Sp. z o. o, jedna z największych instytucji finansowych na całym świecie. Dodatkowo studia wspierane są przez znaczące podmioty, takie jak: Fundacja AI LAW TECH, Cyber Women Community, ISACA, #CyberMadeInPoland oraz (ISC)2 Poland Chapter.

Głównym celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu technicznych i organizacyjnych aspektów bezpieczeństwa informacji. W niezbędnym zakresie obejmują jednak również problematykę zarządzania cyberbezpieczeństwem oraz jego prawnych aspektów.  Zajęcia prowadzone są przez praktyków, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji między innymi przez dyrektorów działów cyberbezpieczeństwa, liderów tworzących i zarządzających SOC, architektów, konsultantów, ekspertów i audytorów.

Zależało nam na tym, by stworzyć studia podyplomowe oparte na doświadczeniach kadry zarządzającej, managerów i prawników. Nasi Partnerzy dołożyli najwyższych starań, by zajęcia były prowadzone na podstawie analizy przypadków, pracy grupowej a przede wszystkim w formie warsztatów umożliwiających sprawdzenie nabytej wiedzy w praktyce m.in. z ethical hacking, testów bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia środowiska typu Cloud Computing – mówi Krzysztof Roszczynialski – Prorektor w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Rekrutacja  trwa!