Pociąg Marzeń jedzie z WSZiB!

Pociąg Marzeń jedzie z WSZiB!
12 lip '24

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości przyłączyła swój wagonik do „Pociągu Marzeń”, do którego wsiądą mali pasażerowie. Jako partner biznesowy akcji uczelnia przekazała swoją finansową cegiełkę, która pomoże w spełnieniu dziecięcych marzeń.

„Pociąg Marzeń” to ogólnopolska akcja organizowana przez Polska Press Grupę. Jej celem jest ufundowanie letnich wyjazdów dla dzieci. Ale dzieci szczególnych, które z wielu względów nie mogą sobie pozwolić na wakacyjny wypoczynek. Są to najczęściej podopieczni domów dziecka, stowarzyszeń, fundacji, a także dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Dla nich taki wyjazd to nie tylko frajda i przygoda, ale często możliwość oderwania się od codziennego stresu i smutku. Na wycieczkach mają okazję zawiązać nowe przyjaźnie, zwiedzić ciekawe miejsca, a także czegoś się nauczyć.

W tym roku „Pociąg Marzeń” pomoże  wyjechać na wakacje podopiecznym Stowarzyszenia SIEMACHA z dwóch placówek: SIEMACHA Spot Facimiech w Krakowie i SIEMACHA Spot w Skawinie.

Więcej o inicjatywie można przeczytać TUTAJ.