Komunikacja i Psychologia w Biznesie

Komunikacja i Psychologia w Biznesie
23 lip '24

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie rekrutuje na studia, które rozpoczną się już od października bieżącego roku.

Komunikacja i Psychologia w Biznesie (studia licencjackie) to nowość w ofercie edukacyjnej WSZiB. Studia trwają 6 semestrów i odbywają się w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym. Studenci mają możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności w efektywnym zarządzaniu, opracowywaniu i wdrażaniu systemów motywacyjnych, podejmowaniu decyzji, negocjowaniu i rozwiązywaniu konfliktów, skutecznej reklamie, zarządzaniu HR oraz pracy z klientem. Przekazywana wiedza i umiejętności są dodatkowo rozwijane i uszczegóławiane w ramach dwóch ścieżek kształcenia: Menager HR oraz Coaching kariery. Partnerem kierunku jest międzynarodowa korporacja Aon oraz firma GoWork.

REKRUTACJA TRWA!