Inni dają RABATY. My dajemy WIEDZĘ!

Inni dają RABATY. My dajemy WIEDZĘ!
4 kwi '23

Sztuczna inteligencja – kłamstwa, półprawdy i prawda – Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości zaprasza na kolejne spotkanie online w ramach #CyberWednesday.

Inni dają RABATY.
My dajemy WIEDZĘ!

19 kwietnia 2023 o godzinie 15:00 odbyło się kolejne ciekawe spotkanie, tym razem poświęcone tematyce sztucznej inteligencji, które poprowadził dr inż. Marek Valenta – wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Innowacyjne metody wspomagające rozwój sztucznej inteligencji

Od zawsze ludzie starali się dokonać czegoś szczególnego. Cele tych działań i środki były bardzo różne. Ciekawe są działania starające się „wszczepić inteligencję” w martwą naturę. Wydaje się, że jesteśmy już coraz bliżej spełnienia tych niegdysiejszych marzeń i realizacji bytów spełniających wiele stawianych przed nimi oczekiwań. Umożliwiają ich realizację nie tylko duże moce nowoczesnych komputerów, ale autorzy badań i twórcy metod znacząco wspomagających realizację tych naszych marzeń.

Transmisja z wydarzenia dostępna jest na YouTube WSZiB.

Zapraszamy również na wydarzenie na naszym Facebooku.