AON partnerem kierunku Komunikacja i psychologia w biznesie!

AON partnerem kierunku Komunikacja i psychologia w biznesie!
24 sie '23

Miło nam poinformować, że AON stał się oficjalnym partnerem kierunku Komunikacja i psychologia w biznesie. W ramach podpisanego listu intencyjnego zaplanowaliśmy wspólne działania, które będą dotyczyły praktycznego aspektu kształcenia naszych studentów!

AON to globalna i międzynarodowa korporacja, z którą WSZIB współpracuje już od 2018 roku. Dotychczas Firma była zaangażowana w projekt studiów dualnych w ramach specjalizacji „Finanse w korporacjach międzynarodowych”, gdzie nasi studenci otrzymują wysokie stypendia stażowe, a AON i Jacobs pokrywają czesne.

Od roku akademickiego 2023/24 ruszamy z nową siłą i nowym projektem!

Zapraszamy do WSZIB – uczelni z ugruntowaną pozycją oraz doskonałym zapleczem dydaktycznym (w tym laboratoriami komputerowymi) oraz komfortowymi salami wykładowymi.