Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025

Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025
9 paź '24

4 października w murach Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025.

To niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej społeczności akademickiej jest podkreśleniem tradycji i etosu uczelni wyższych. Uroczystość zgromadziła wielu gości, w tym przedstawicieli władz Uczelni, pracowników, studentów oraz wykładowców. Po otwarciu uroczystości i wygłoszeniu przemówienia przez JM Rektora Krzysztofa Roszczynialskiego odbyła się immatrykulacja studentów I roku. Wykład inauguracyjny pt. „Samorząd 6.0” przedstawił dr Artur Kozioł. Podczas wydarzenia zostały wręczone nagrody nauczycielom akademickim za osiągnięcia dydaktyczne. Wyróżniono również studentów. Na zakończenie wybrzmiało uroczyste Gaudeamus Igitur.

Pełna relacja z wydarzenia na naszym Facebook.