Zdobądź tytuł zawodowy inżyniera Informatyki!

Zdobądź tytuł zawodowy inżyniera Informatyki!
18 lip '24

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie rekrutuje na studia, które rozpoczną się już od października bieżącego roku.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości to jedna z nielicznych uczelni niepublicznych w Krakowie nadająca swoim absolwentom tytuł zawodowy inżyniera Informatyki. Studia na tym kierunku trwają 3,5 roku i odbywają się zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Jedną z nowych ścieżek kształcenia na kierunku Informatyka jest Cyberbezpieczeństwo. Program ten oferuje możliwość poszerzenia umiejętności w ramach analizy zagrożeń, projektowania bezpiecznych systemów oraz wdrażania mechanizmów ochrony przed atakami. Został zaprojektowany z myślą o przygotowaniu słuchaczy do roli specjalisty ds. bezpieczeństwa IT. Studenci w trakcie nauki zdobywają również wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do pracy w zawodzie programisty m.in. z zakresu Projektowania i tworzenia oprogramowania w jednym z najbardziej znanych języków – JAVA.  Dodatkowe moduły, umożliwiają zdobycie kompetencji w obszarze inżynierii Baz danych czy Systemów i sieci komputerowych.

REKRUTACJA TRWA!