Studia dualne w WSZiB

Studia dualne w WSZiB
10 lip '24

Q&A – to realizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie cykl spotkań dotyczący oferty edukacyjnej, rekrutacji i życia społeczności akademickiej.

Inspirujące rozmowy ze studentami, wykładowcami, pracownikami WSZiB, a także gośćmi specjalnymi, teraz w całkiem nowej odsłonie. Nie ważne czy myślisz o rozpoczęciu studiów, czy zaliczyłeś już kilka semestrów – zapraszamy Cię do subskrybowania, śledzenia i oglądania naszych spotkań Q&A! Podczas, których poruszamy mnóstwo ciekawych i aktualnych tematów związanych ze studiowaniem w WSZiB.

Opis odcinka

Już dzisiaj możecie obejrzeć najnowszy odcinek z cyklu Q&A: Studia dualne w WSZiB. Wszystko to w kilkuminutowej pigułce dostępnej na kanale YouTube Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Z 29 odcinka, dowiesz się więcej o ścieżce kształcenia Finanse w korporacjach międzynarodowych. Studia są finansowane przez partnerów biznesowych – Aon  i Jacobs, dzięki czemu są bezpłatne, a student otrzymuje stypendium stażowe za pracę w korporacji.

Goście spotkania

Rozmawiamy z Weroniką Filipek oraz Konradem Micudą, studentami WSZiB.

mgr Kamil Kowalik, Kierownik Biura Promocji i Przedsiębiorczości WSZiB.