Dzień Otwarty Aon & WSZiB

Dzień Otwarty Aon & WSZiB
27 cze '24

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości we współpracy z międzynarodową korporacją Aon zorganizowała Dzień Otwarty Aon & WSZiB.

10 lipca w siedzibie Aon w Krakowie odbył się Dzień Otwarty. Wydarzenie było skierowane głównie do osób zainteresowanych ofertą studiów dualnych w zakresie Finansów w korporacjach międzynarodowych na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Kierunek cieszy się dużą popularnością, ponieważ studenci już w trakcie studiów mogą wykorzystać swoją wiedzę w praktyce w dwóch renomowanych krakowskich korporacjach. Studia są finansowane przez partnerów biznesowych – Aon i Jacobs, dzięki czemu są bezpłatne, a student otrzymuje stypendium stażowe za pracę w korporacji.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat studiów dualnych, poznać specyfikę pracy w międzynarodowej korporacji oraz porozmawiać zarówno ze studentami WSZiB, jak i pracownikami Aon.