Studia podyplomowe w WSZiB

Studia podyplomowe w WSZiB
25 cze '24

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie rekrutuje na studia podyplomowe, które rozpoczną się w październiku bieżącego roku.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości oferuje studia podyplomowe realizowane w ramach 18 różnych kierunków. Część z nich jest realizowana we współpracy z renomowaną firmą LUQAM. Studia te mają na celu rozwijanie kompetencji praktycznych w różnych dziedzinach biznesu oraz zdobywanie wiedzy od doświadczonych wykładowców i praktyków. W ramach oferty kandydaci mają do wyboru studia z obszaru finansów i prawa, zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi oraz informatyki.

W tym roku można zrekrutować się na nowe kierunki: Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa oraz Zarządzanie w zamówieniach publicznych

Zależało nam na tym, by stworzyć studia podyplomowe oparte na doświadczeniach kadry zarządzającej, managerów i prawników. Nasi Partnerzy dołożyli najwyższych starań, aby zajęcia były prowadzone na podstawie analizy przypadków, pracy grupowej a przede wszystkim w formie warsztatów umożliwiających sprawdzenie nabytej wiedzy w praktyce m.in. z ethical hacking, testów bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia środowiska typu Cloud Computing – mówi Krzysztof Roszczynialski –  Rektor WSZiB.

W naszej ofercie można znaleźć również:

Rekrutacja na studia podyplomowe trwa!