Mieszko, wybrał PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ CYFROWĄ w WSZiB!

Mieszko, wybrał PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ CYFROWĄ w WSZiB!
3 lip '23
Mieszko
CHCE OSWAJAĆ TECHNOLOGIĘ!

Dlatego wybrał PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ CYFROWĄ w WSZiB.

Przedsiębiorczość cyfrowa (studia I stopnia – licencjackie) to jeden z najnowszych kierunków dostępnych w ofercie WSZiB. Studia na tym kierunku skupiają się na kształtowaniu umiejętności menedżera-konsultanta e-biznesu, uwzględniają najnowsze trendy związane z narzędziami ICT w biznesie oraz specjalistyczne moduły dotyczące cyfryzacji usług, wspomagania decyzji przy wykorzystaniu narzędzi IT czy cyfrowych rozwiązań z zakresu wsparcia procesów finansowych i zarządczych. Partnerem kierunku jest firma ASTOR.

Nasi studenci od lat cenią WSZiB za umiejętne selekcjonowanie trendów rynkowych. Tym razem jako uczelnia postawiliśmy na rozwój ich kompetencji jako potencjalnych przedsiębiorców cyfrowych. Z naszych ankiet wynika, że znaczna część studentów WSZiB myśli o prowadzeniu własnego biznesu. Niektórzy z nich już stawiają pierwsze kroki jako przedsiębiorcy internetowi, prowadząc sklepy internetowe czy korepetycje online – mówi Kamil Kowalik, Kierownik ds. Promocji i Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

A Ty, który kierunek wybierasz?

REKRUTACJA TRWA!