Spotkania z negocjatorem

Spotkania z negocjatorem
8 kwi '14
Dnia 2 kwietnia na zaproszenie Koła Naukowego Negocjacji „BATNA” działającego w WSZiB w Krakowie przy współpracy z Akademią Dobrego Startu „AKADOS” odbyło się spotkanie z udziałem Pana Krzysztofa Sarneckiego (zawodowy negocjator biznesowy). Spotkanie odbyło się w budynku  WSZiB na ul. Armii Krajowej 8. Uczestniczyło w nim ponad 180 studentów z wiodących uczelni krakowskich (m. in.  UJ, AGH, UEK, UR, UP, POLITECHNIKA, WSZiB, AK i inne,). Uczestnicy w czasie czterogodzinnego spotkania edukacyjnego mieli okazję zaznajomić się z arkanami komunikacji nieantagonizującej, poznać podstawowe zasady którymi kieruje się człowiek podczas podejmowania wszelkich decyzji związanych nie tylko z  negocjacjami ale także występujących zarówno w życiu codziennym jak i biznesowym. Spotkanie z „prezentacji-wykładu” przerodziło się w burzliwą dyskusję. Pan Sarnecki z chęcią odpowiadał na zadawane pytania i praktycznie objaśniał mechanizmy, które działają na rozmówców w czasie naturalnej komunikacji jak i podczas  negocjacji. W trakcie spotkania uczestnicy z biernych słuchaczy stali się zaangażowanymi uczestnikami biorąc czynny udział w prezentowanych scenkach i aktywnym zadawaniu pytań. W końcowej fazie spotkania pan Sarnecki pokazał bardzo szybką metodę nauczania j. angielskiego. Mimo późnej godziny pokaz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy wyrażali chęć uczestnictwa w podobnych spotkaniach. Po spotkaniu można wysnuć wniosek, iż w śród studentów uczelni krakowskich występuje ogromne zapotrzebowanie na tego typu spotkania i KNN „BATNA” planuje kolejne tego rodzaju przedsięwzięcia na które już dziś zapraszamy.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria