Kierunek „Coaching” na Studiach Podyplomowych

25 paź '13

Rozpoczęły się zajęcia na Studiach Podyplomowych z zakresu „Coachingu”, które barwnie prezentuje opis kierunku znajdujący się na stronie www.podyplomowe.wszib.edu.pl w zakładce kierunki studiów jak również materiał filmowy znajdujący się na stronie głównej www.wszib.edu.pl.
Wobec dużego zainteresowania tym kierunkiem istnieje możliwość zorganizowania jeszcze w tym semestrze kolejnej grupy słuchaczy. Głównymi atutami kierunku są przede wszystkim zajęcia prowadzone przez certyfikowanych coachów ICF, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy biznesowej, a ponad to zajęcia prowadzone są w głównej mierze w formie warsztatowej co czyni kierunek bardziej atrakcyjnym. Specjalnie dla studentów studiów magisterskich WSZiB oraz ich znajomych uczelnia przygotowała atrakcyjne rabaty.

O szczegóły prosimy pytać w Biurze Rekrutacji Centrum Studiów
Podyplomowych:
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie al. Kijowska 14, p. 10, 30-079 Kraków, pon-pt. 8:00-16:00,
podyplomowe@wszib.edu.pl

Zgłoszenia: