Multimedia w biznesie

Cele szkolenia

Poznanie technik pracy z szeroko rozumianymi treściami multimedialnymi.  Uczestnicy szkolenia zapoznają się z technikami tworzenia, edycji, publikacji archiwizacji treści multimedialnych takich jak: dźwięk, wideo, grafika rastrowa i wektorowa, strony internetowe.

Czas trwania szkolenia

Sposób organizacji szkolenia

Zajęcia realizowane będą formie praktycznych warsztatów w cotygodniowym cyklu 10 spotkań (10 x 4 godz.) w jednym z laboratoriów komputerowych WSZiB. Zajęcia w czwartki, początek zajęć godzina 17:00. Pierwsze spotkanie 5 marca 2015.

1. Zaawansowane prezentacje multimedialne
    Zapoznanie z technikami tworzenia prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem programów: Camtasia Studio, Prezi, Articulate.
  2. Cyfrowe przetwarzanie dźwięku
    Wykorzystanie programu Audacity do obróbki plików audio. Edycja i miksowanie ścieżek dźwiękowych. Dodawanie efektów.
  3. Edycja sekwencji wideo
    Edycja filmów w programie Movie Maker. Praca ze ścieżką audio. Łączenie filmów wideo i fotografii. Udostępnianie filmów w trybie online.
  4. Grafika rastrowa
    Nauka programu Photoshop. Obróbka i korekta zdjęć. Przygotowywanie plików graficznych na potrzeby prezentacji i stron internetowych.
  5. Grafika wektorowa
    Tworzenie i edycja obrazów wektorowych w programie Inkscape.
  6. Internet i multimedia
    Podstawy tworzenia stron WWW. Wykorzystanie systemu CMS do zarządzania treścią stron internetowych.
    Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie warsztatów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Nie czekaj wybierz WSZiB i już dziś zadbaj o swoją przyszłość

lub sprawdź dział rekrutacji